FAQ

FAQ

Pytania dotyczące Cukierni Śnieżka w Gorzowie

Cukiernia Śnieżka to idealny przystanek na słodycze. Ta rodzinna firma z Gorzowa w Polsce oferuje szeroką gamę wyrobów cukierniczych, które zaspokoją wszelkie zachcianki.

Im szybciej tym lepiej natomiast średnie minimum dla standardowego tortu wynosi 2 dni, dla okolicznościowego tydzień, a dla weselnego 2 tygodnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, aby ustalić aktualny czas oczekiwania. Dla spóźnialskich oferujemy wybór tortu z witryny, znajdują się tam nasze najpopularniejsze smaki z uniwersalną dekoracją, całość w przedziale od 0,5 do 3 kg.

Tak, zależy to, co prawda od konkretnego terminu, oraz tego, jakie miałyby być to godziny, ale zdarzają się sytuacje dostosowania godzin otwarcia pod konkretną uroczystość. Taką informację należy podać przy składaniu rezerwacji.

0 +

Różnych Smaków

0

Cukiernie

0 +

Zadowolonych Klientów

0 +

Profesjonalnych Cukierników

Opinie

Opinie Naszych Klientów

Cukiernia Śnieżka w Gorzowie jest producentem wysokiej jakości wyrobów cukierniczych. Oferują różnorodne pyszne produkty i każdego roku produkują dziesiątki smaków.

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Od lat tam chodzę z przyjemnością. Panie bardzo inteligentne i miłe. Smaczne ciasta. Polecam bajaderki❤️❤️❤️. Chodzę od małego i to się to nie zmieni 😉.

  Julia
  Julia

  Opinia z Google

  Jako osoba całkiem z poza Gorzowa, byłem bardzo mile zaskoczony. Aż dziwią mnie pozostałe opinie. Panie bardzo miłe widać że z sercem podchodzą do pracy. Lody i desery smaczne. Kawa też. No i jak dla mnie ceny całkiem ok. Pozdrawiam i polecam.

   Karol
   Karol

   Opinia z Google

   To miejsce, które bardzo lubię odwiedzać, choć raczej nie powinnam za często.Ogromny wybór przepysznych ciast.Desery,lody, pączki, faworki, drożdżówki...,a wszystko chciałoby się zjeść oczami.Bardzo miła obsługa,panie zawsze uśmiechnięte 😊.Co jakiś czas zmieniany jest wystrój lokalu, wnosząc tym samym świeżość i nowoczesność.Polecam gorąco 🎂🍰☕

    Małgorzata
    Małgorzata

    Opinia z Google

    Kawa, pyszne ciasto i bardzo dobre ceny. Jeden z "klasyków" w Gorzowie.

     Filip
     Filip

     Opinia z Google

     Smak dzieciństwa. Wszystkie smaki takie, jak 30 lat temu. Moje ulubione pączki - Blikle się nawet nie umywa! Wszystkie desery dokładnie takie, jak powinny być. I niewyobrażalnie pyszne cassate! Polecam z całego serca!

      Igor
      Igor

      Opinia z Google

      Lody Śnieżka to polska tradycja, ze smakiem dla każdego.

      Pyszne, przyrządzane z lokalnych składników, w Polsce nic nie smakuje tak dobrze, jak lody Śnieżka.

      Zobacz i poczuj smak

      Słodkie Zamówienia

      Skąd chcę otrzymać zamówienie?
      cookie

      Informujemy, że przez korzystanie ze strony internetowej, bez zmian ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na politykę prywatności i zapisywanie plików cookies, które pozwalają na sprawne działanie naszej strony internetowej.